Narożniki

Narożniki i kanapy narożne z funkcją spania

Narożniki i kanapy narożne z funkcją spania to zbawienne rozwiązania, które z powodzeniem można również w małych salonach, dzięki czemu mamy możliwość cieszenia się ich dużym komfortem i funkcjonalnością.

Meble, po które warto sięgnąć

Rozkładane narożniki i kanapy narożne z funkcją spania są doskonałym przykładem połączenia w jednym produkcie strefy snu i relaksu. Dzięki tego typu meblom nie tylko mamy możliwość położenia się i odpoczęcia po intensywnym dniu, ale także przenocowania gości, którzy się zasiedzieli lub wpadli do nas z nieco dłuższą wizytą. Ze względu na swój komfort i funkcjonalność bardzo chętnie wykorzystywane są także, jako wygodne łóżko dla gospodarzy w nieco mniejszych np. jednopokojowych mieszkaniach. Wiele modeli narożników i kanap z funkcją spania wyposażono w pojemne szuflady lub pojemniki, które pozwalają na przechowywanie zarówno pościeli, jak i np. sezonowych ubrań. Z kolei dzięki dużej różnorodności w zakresie wzorów, materiałów i kolorów, nie powinniśmy mieć najmniejszych potrzeb z wyborem odpowiedniego produktu dopasowanego nie tylko do naszych potrzeb, ale także stylu i charakteru wnętrza.

Gdzie się sprawdzają i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Wielu osobom może się wydawać, że narożniki i kanapy narożne z funkcją spania stanowią najlepsze rozwiązanie zwłaszcza w przypadki dużych pomieszczeń. Otóż nic bardziej mylnego, ponieważ są doskonałym przykładem mebli, dzięki którym w ergonomiczny sposób urządzimy także te wnętrza, mające ograniczony metraż. Niemniej jednak w przypadku każdego pomieszczenia przed zakupem wspomnianych produktów takich jak np. narożniki, należy wziąć pod uwagę rozmieszczenie już obecnych mebli. Stąd też niezbędne jest zachowanie pomiędzy nimi takich odległości, które umożliwią nam swobodne poruszanie się. Dodatkowo warto, jest pamiętać, że niekiedy narożniki i kanapy narożne z funkcją spania mogą zajmować po rozłożeniu więcej miejsca niż pełnometrażowe łóżka. Dlatego niezbędne jest, aby przeznaczyć na tego typu meble wystarczającą ilość miejsca w salonie, sypialni lub salonie połączonym z kuchnią.

Wybierając odpowiedni model, w szczególności należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii tj. m.in.:

  • ile osób wygodnie na nim usiądzie,
  • jaki zastosowano materiał obiciowy,
  • jakie są jego wymiary,
  • jaki jest jego kształt i powierzchni spania.

Poznaj naszą ofertę

Przedstawiamy kolekcję naszych kanap, które są niezbędnym elementem każdego salonu. W ofercie znajdą Państwo narożniki tapicerowane w kilku modelach do wyboru tak, aby mogli je Państwo z łatwością dopasować do swojego wnętrza.

Proponujemy zarówno mniejsze modele do niewielkich salonów np. sofy z serii PABLO, jak i kilkuosobowe kanapy do bardziej przestrzennych wnętrz np. z serii KARINA. Wszystkie narożniki, dostępne w naszej ofercie, wyposażone zostały w funkcje spania. Dzięki temu w dzień Państwa salon jest miejscem, w którym mogą Państwo wspólnie z bliskimi spędzić czas, natomiast w nocy zamieniają się w posłanie gwarantujące komfortowy odpoczynek. Sprawdzą się zarówno w kawalerkach, jak i domach jednorodzinnych.

Wśród bogatej oferty propozycji znajdą Państwo modele komponujące się z wnętrzami w każdym stylu. Proponujemy zarówno modele klasyczne z serii GREGORY czy ODYS, jak i kanapy idealne dla salonów w stylu nowoczesnym z kolekcji EDONIS, BANDI czy MAROCO. Wybrane modele zostały wyposażone z regulowane zagłówki i podłokietniki oraz pojemnik z pościelą, który zapewnia dodatkową przestrzeń na przechowywanie.

Dzięki możliwości samodzielnego dobrania tkaniny nasze narożniki mogą Państwo dopasować zarówno do stylu, jak i kolorystyki swojego wnętrza. Pełną ofertę tkanin oraz ich odcieni znajdą Państwo w naszym katalogu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, będziemy szczęśliwi, mogąc pomóc w wyborze modelu mebla, który spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

Przedstawiamy kolekcję naszych kanap, które są niezbędnym elementem każdego salonu. W ofercie znajdą Państwo narożniki tapicerowane w kilku modelach do wyboru tak, aby mogli je Państwo z łatwością dopasować do swojego wnętrza.

Proponujemy zarówno mniejsze modele do niewielkich salonów np. sofy z serii PABLO, jak i kilkuosobowe kanapy do bardziej przestrzennych wnętrz np. z serii KARINA. Wszystkie narożniki, dostępne w naszej ofercie, wyposażone zostały w funkcje spania. Dzięki temu w dzień Państwa salon jest miejscem, w którym mogą Państwo wspólnie z bliskimi spędzić czas, natomiast w nocy zamieniają się w posłanie gwarantujące komfortowy odpoczynek. Sprawdzą się zarówno w kawalerkach, jak i domach jednorodzinnych.

Wśród bogatej oferty propozycji znajdą Państwo modele komponujące się z wnętrzami w każdym stylu. Proponujemy zarówno modele klasyczne z serii GREGORY czy ODYS, jak i kanapy idealne dla salonów w stylu nowoczesnym z kolekcji EDONIS, BANDI czy MAROCO. Wybrane modele zostały wyposażone z regulowane zagłówki i podłokietniki oraz pojemnik z pościelą, który zapewnia dodatkową przestrzeń na przechowywanie.

Dzięki możliwości samodzielnego dobrania tkaniny nasze narożniki mogą Państwo dopasować zarówno do stylu, jak i kolorystyki swojego wnętrza. Pełną ofertę tkanin oraz ich odcieni znajdą Państwo w naszym katalogu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, będziemy szczęśliwi, mogąc pomóc w wyborze modelu mebla, który spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

Aktywne filtry