MEBLE OGRODOWE

Szczęśliwi posiadacze domu z działką wykorzystują potencjał, jaki daje własny kawałek ziemi, na różne sposoby. Jedni sadzą ulubione warzywa, a inni zakładają wielobarwne rabaty kwiatowe. Jeszcze inni krok po kroku tworzą wymarzoną, spokojną przestrzeń do relaksu, w której mogą zapomnieć o codziennych zmartwieniach i odpocząć po męczącym dniu w pracy. Co powinno znaleźć się w takiej odskoczni? Przede wszystkim meble ogrodowe z oferty MartHome, dzięki którym można wygodnie usiąść, wypić kawę, poczytać książkę lub napawać się śpiewem ptaków przez długie godziny.

MartHome – oferta mebli ogrodowych

Przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne wyposażenie, które sprawdzi się na mniejszych oraz większych działkach. Produkty te przypadną do gustu całej rodzinie, zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Zapewne zakochają się w nich także goście zaproszeni na kawę lub niedzielnego grilla.

Meble ogrodowe z naszej oferty zostały odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wilgocią lub grzybami. Są łatwe do utrzymania w czystości i posłużą Państwu wiele lat.

Proponujemy:

  • fotele wiszące,
  • hamaki,
  • leżaki,
  • zestawy wyposażenia
  • i akcesoria.

Oferta mebli ogrodowych – fotele wiszące

Tego typu wyposażenie jest synonimem luksusu. Fotele delikatnie kołyszą się pod wpływem ciężaru ciała, a ten powtarzalny ruch uspokaja i pozwala szybko się odprężyć.

W ofercie mamy modele jedno- lub dwuosobowe, które są łatwe w montażu, nie zajmują wiele miejsca i gwarantują błogi wypoczynek. Odpowiednio profilowany stelaż zapewnia podparcie plecom, a miękkie poduszki umożliwiają przyjęcie komfortowej pozycji do drzemki, rozmowy, wypicia kawy lub czytania książki.

Wymarzone meble do ogrodu – hamaki

Kolejną ciekawa pozycją w ofercie MartHome są hamaki wykonane z wysokojakościowego drewna świerkowego i przyjemnej w dotyku, bawełnianej siatki, która wytrzymuje obciążenie do 120 kg. Dużą zaletą tych produktów jest mobilność. Można szybko je złożyć, rozłożyć lub przenieść na inne miejsce, np. do cienia lub słońca, a potem wrócić do drzemki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!

Aktywne filtry