Lampy podłogowe

Lampy podłogowe są elementem wystroju, który z powodzeniem wspiera koncepcję stylistyczną pomieszczenia. Designerskie lampy stojące pomogą podzielić pomieszczenie na strefy, stworzyć w nim przytulny kącik, a czasem całkowicie zastąpić oświetlenie górne. 

Klasyczne lampy podłogowe jako źródła dodatkowego oświetlenia

Typowa lampa podłogowa to długi trójnóg na stabilnej podstawie, zwieńczony abażurem. Lampy stojące, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie, posiadają dodatkowe udogodnienia takie, jak:

  • oprawa z regulacją nachylenia, z elastyczną nóżką lub obrotowym przegubem
  • eleganckie lampy podłogowe na trójnogu
  • lampa stojąca podłogowa z abstrakcyjnym, wielowymiarowym abażurem

Lampy stojące klasyczne i nowoczesne

Stojące lampy podłogowe mogą mieć różnorodny kształt i materiał, z jakiego wykonane są plafony. To właśnie abażury w dużej mierze decydują o atrakcyjnym wyglądzie i dekoracyjności wybranego przez nas oświetlenia. Oryginalną lampę podłogową z autorskim modelem klosza i niepowtarzalną linią można ustawić w salonie, jadalni czy pokoju gościnnym. Takie lampy stają się nie tylko źródłem światła, ale także ozdobą pokoju. Lampy dostępne w naszym sklepie utrzymane są raczej w nowoczesnym wzornictwie, ale niektóre z modeli dobrze sprawdzą się także w tradycyjnych wnętrzach.

Aktywne filtry