Plafoniery

Jeżeli szukacie najlepszych opraw oświetleniowych do salonu, klatek schodowych, przedpokoju czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prezentujemy różnorodne plafony sufitowe, spośród których z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Dlaczego warto wybrać nasze plafony LED?

Oferujemy różnorodne oprawy oświetleniowe, które bez problemu będzie można dospawać do każdego pomieszczenia. Część modeli jest bardzo prosta w swojej konstrukcji, pozostałe mają fantazyjny design, dzięki czemu poza funkcją praktyczną pełnią również funkcję dekoracyjną.

Plafony sufitowe LED to energooszczędne rozwiązanie, znacznie bardziej ekonomiczne i ekologiczne w stosunku do tradycyjnych źródeł oświetlenia. Światło LED może mieć bardzo różne natężenie oraz temperaturę barwową, co jest bardzo funkcjonalne i wygodne.

Gdzie warto umieścić nasze plafony?

Plafony LED dostępne w naszej ofercie mają szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, w których oszczędność miejsca jest bardzo ważna. Idealnie pasują także do miejsc o minimalistycznej aranżacji lub do niskich pomieszczeń.

Tak naprawdę plafony sufitowe można montować w każdym pomieszczeniu - te w zależności od wielkości i rozmieszczenia mogą pełnić funkcję oświetlenia głównego lub dodatkowego.

Plafon sufitowy — gdzie się sprawdzi? 

Plafony LED dostępne w naszej ofercie mają szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, w których oszczędność miejsca jest bardzo ważna, na przykład w małych kuchniach czy łazienkach. Idealnie pasują także do miejsc o minimalistycznej aranżacji, wprowadzając subtelną, ale skuteczną iluminację. Niskie pomieszczenia również skorzystają na montażu plafonu sufitowego, który zapewnia optymalne oświetlenie nie obciążając przy tym przestrzeni. Tak naprawdę plafony sufitowe można montować w każdym pomieszczeniu - te w zależności od wielkości i rozmieszczenia mogą pełnić funkcję oświetlenia głównego lub dodatkowego.

Nowoczesne plafony do każdego wnętrza 

Część modeli oferowanych przez nas jest bardzo prosta w swojej konstrukcji, co sprawia, że są one idealne do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Pozostałe mają fantazyjny design, dzięki czemu poza funkcją praktyczną pełnią również funkcję dekoracyjną. Dzięki temu, bez względu na to, czy preferujesz surowy, minimalistyczny styl, czy też lubisz eksperymentować z formą i kolorem, nasze plafony sufitowe na pewno Ci się spodobają.

Plafony klasyczne 

Jeżeli szukacie plafonów sufitowych o bardziej tradycyjnym wyglądzie, to również mamy w ofercie coś dla Was. Nasze plafony klasyczne łączą w sobie elegancję i klasykę z nowoczesnymi technologiami oświetleniowymi. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie ponadczasowe rozwiązania. Często zaskakują swoją prostotą, ale jednocześnie charakteryzują się solidnym wykonaniem i niezawodnością. Są to plafony, które sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni, jak i w przedpokoju.

Aktywne filtry