Łazienka

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu i mieszkaniu jest łazienka. Przestrzeń ta służy jednocześnie do sprzątania, celów sanitarnych oraz relaksu. Powinna więc być funkcjonalna oraz estetyczna. Czy da się to pogodzić i stworzyć pomieszczenie, które będzie wyglądało jak domowe spa, a przy tym będzie w nim łatwo wziąć prysznic i zrobić pranie? Oczywiście! Wystarczy zainwestować w meble i dodatki z naszej oferty. Przygotowaliśmy lustra, regały, półki, szafki oraz wieszaki. Wszystko to jest zachwycająco piękne, a przy tym odporne na wilgoć i wysokie temperatury.

Funkcjonalne wyposażenie do łazienki

Największą części naszej oferty zajmują regały oraz szafki. Meble te są niezbędne, bowiem można schować w nich detergenty, kosmetyki, zapas papieru toaletowego lub ręczniki. Wszystko to musi być pod ręką, ale gdy leży na wierzchu, wygląda nieestetycznie. Część naszych szafek jest przystosowana do zamontowania nad pralką, co pozwala oszczędzić wiele miejsca.

Ponadto proponujemy Państwu eleganckie, minimalistyczne stojaki na ręczniki oraz lustra w obudowie, które optycznie powiększą pomieszczenie!

Aktywne filtry