Wieszaki

Wieszak na kurtki w przedpokoju

Wieszaki na ubrania to niezbędny element wyposażenia każdego domu. Przechowywanie ubrań dzięki nim jest łatwiejsze i wygodniejsze. Wieszak ścienny nie zabiera dużo miejsca w pomieszczeniu, a pozwala wygodnie zawiesić okrycia wierzchnie, parasolki, nakrycia głowy czy inne elementy garderoby. Wieszak stojący sprawdzi się idealnie, gdy w domu mieszka dużo osób, a co za tym idzie - potrzeba dużo miejsca na ubrania. Wybierając wieszak, warto kierować się potrzebami rodziny. Jeśli jest ona spora lub w domu często przebywają goście - wieszaki stojące będą idealnym wyborem.

Wieszaki na ubrania ze specjalnym przeznaczeniem 

Nasz sklep oferuje szeroki wybór wieszaków. Różne rodzaje wieszaków pozwalają dobrać idealny wieszak do każdego wnętrza. Wieszaki stojące zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Wieszaki ścienne to połączenie klasycznego designu z nowoczesnością. Każdy wieszak pozwoli utrzymać porządek w ubraniach, nie zabierając dużo przestrzeni w pomieszczeniu. Nasze wieszaki na ubrania w stylu loftowym pasują do każdego nowoczesnego mieszkania. Każdy wieszak cechuje stabilność, wytrzymałość, odporność na zarysowania i zniszczenia. Dopasuj go do swojego wnętrza i potrzeb, i ciesz się lepiej zorganizowaną oraz uporządkowaną przestrzenią.

Stojaki i wieszaki na ubrania

Stojaki i wieszaki na ubrania są niezastąpionym elementem wyposażenia każdego przedpokoju. Ułatwiają przechowywanie ubrań, które muszą być zawsze pod ręką - od płaszczy, przez kurtki, aż po torebki czy parasole. Oferta naszego sklepu obejmuje różne typy wieszaków: od kompaktowych modeli ściennych, które doskonale sprawdzają się w małych przestrzeniach, po wieszaki stojące, które są niezbędne w większych pomieszczeniach lub w domach, w których mieszka więcej osób.

Wieszaki przy drzwiach – jak ułatwiają codzienność?

Umieszczenie wieszaka na ubrania w pobliżu drzwi wejściowych to rozwiązanie, które znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie. Taki wieszak pozwala szybko i łatwo zdejmować lub zakładać okrycia wierzchnie, bez konieczności przechodzenia przez całe mieszkanie. Jest to także doskonałe miejsce na przechowywanie elementów takich jak parasolki czy torebki, które są niezbędne podczas wyjścia z domu.

Wieszak ścienny do przedpokoju – dla ilu osób?

Wybór odpowiedniego wieszaka ściennego zależy od wielu czynników, w tym od liczby osób korzystających z niego na co dzień. Dla jedno- lub dwuosobowego gospodarstwa domowego wystarczy najczęściej wieszak z kilkoma hakami. Jeżeli jednak w domu mieszka więcej osób, warto zainwestować w większy model, który pozwoli każdemu z mieszkańców mieć swoje miejsce na kurtkę, torbę czy czapkę.

Wieszak w przedpokoju – jaki kolor?

Wybór koloru wieszaka powinien zależeć od stylu i kolorystyki wnętrza. W przypadku pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym najczęściej wybierane są wieszaki w kolorach neutralnych, takich jak biel, szarość czy czarny. W pomieszczeniach o bardziej wyrazistym charakterze można zdecydować się na wieszaki w intensywnych kolorach lub o ciekawych wzorach. Bez względu na wybrany kolor, ważne jest, aby wieszak harmonizował z resztą wnętrza i podkreślał jego charakter.

Aktywne filtry