Lustra łazienkowe

Przedstawiamy kolekcję wyposażenia łazienkowego, w której znajdą Państwo lustra w kilku wariantach do wyboru. Wszystkie proponowane w ofercie modele przeznaczone są do montażu na ścianie nad umywalką, zapewniając jednocześnie dodatkową przestrzeń na przechowywanie niezbędnych kosmetyków.

Seria LUX to lustra łazienkowe stworzone z myślą o nowoczesnych wnętrzach. W ofercie znajdą Państwo kilka modeli: wersja standardowa to lustro, za którym ukryta jest pojemna szafka na przechowywanie, natomiast boczna część to trzy zewnętrzne półki na wszystkie kosmetyki, które zawsze muszą być pod ręką. Zależnie od wybranego modelu, półki znajdują się po prawej lub lewej stronie. Dostępna jest także wersja bez wewnętrznej szafki na przechowywanie: wówczas do wyboru mają Państwo lustro z półkami po prawej stronie lub model z zewnętrznymi półkami po obu stronach lustra. Wszystko po to, aby mogli je Państwo jak najlepiej dopasować do swoich potrzeb oraz możliwości swojej łazienki.

Proponowane w ofercie wyposażenie, niezależnie od modelu, zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Lustro zapewnia czyste odbicie bez zniekształceń oraz wysoką odporność na zarysowania. Dzięki temu nasze produkty nie tylko podkreślą nowoczesny charakter wnętrza i zapewnią jego odpowiednią organizację, ale są także odporne na uszkodzenia, co gwarantuje długie użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania modelu, który najlepiej sprawdzi się w Państwa łazience.

Przepraszamy za niedogodności.

Brak produktów w tym miejscu. Może znajdziesz coś innego ?