Garderoby

Garderoby do przedpokoju, na korytarz - wiszące, z lustrem - sklep internetowy

Garderoba do przedpokoju

Przedpokój często jest pomieszczeniem, na które nie zwraca się dużej uwagi przy urządzaniu. A szkoda! Przedpokój bowiem jest pierwszym miejscem, które widzą w naszym domu goście. Odpowiednio zaprojektowany korytarz wejściowy sprawi, że goście chętniej skierują się w głąb domu, zachęceni przytulnym i estetycznym wyglądem. Nie traktuj zatem przedpokoju jak małego składziku. Postaraj się, aby to pomieszczenie również było atrakcyjne. Jednym ze sposobów na poprawę estetyki aranżacji, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności, będzie wstawienie garderoby do przedpokoju. Takie pomieszczenia można z łatwością urządzić dzięki meblom oferowanym w sklepie marthome.pl, wśród których znajdziemy szafy w różnych rozmiarach, szafki na buty, wieszaki z lustrem, szafki z siedziskiem.

Jaka garderoba do przedpokoju?

Wszystkie tradycyjne garderoby do przedpokoju zawsze składają się z lustra, to świetny sposób na optyczne powiększenie pomieszczenia. Kolejno części wydzielonej na wieszak. W garderobie przydatna jest również szafka, może ona służyć do przechowywania butów lub czapek. Niektóre szafki posiadają specjalne kosze, które ułatwiają przechowywanie butów. Szafka na buty to praktyczne miejsce do przechowywania butów wyjściowych oraz papci dla domowników i gości. Niektóre garderoby dodatkowo posiadają duże szafy, w których możesz przechować ubrania sezonowe lub domowe akcesoria. W tym dziale znają Państwo właśnie takie garderoby, czyli uniwersalne meble stworzone z myślą o przedpokoju, o eleganckim i jednocześnie funkcjonalnie urządzonym wnętrza, któremu zwykle poświęcamy nieco mniej uwagi.

Praktyczne garderoby do przedpokoju i na korytarz

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, dzięki którym efektowna i praktyczna garderoba na korytarz może zostać z łatwością wpasowana w projektowaną przestrzeń. Warto pamiętać o tym, by zawierała wszystkie niezbędne elementy pozwalające na odpowiednią organizację jej wnętrza – szafki, regały, szuflady, półki i szuflady oraz wieszaki. Decydując się na wybór, powinniśmy też wziąć pod uwagę wyposażenie jej w duże lustro. Dzięki temu będziemy mogli w komfortowych warunkach dobrać odpowiednie zestawienie ubrań, niezależnie od pory dnia czy nocy. Pamiętając o ergonomii, dobrze zadbać o to, by wewnątrz lub obok było miejsce do siedzenia, pozwalające na łatwe założenie i zawiązanie obuwia. 

Aktywne filtry