Hamaki

Kojarzący się z błogim lenistwem hamak powinien stanowić element wyposażenia w każdym przydomowym ogrodzie. Dlaczego tak miło nam się kojarzy? To rodzaj wiszącego łóżka, którego największymi zaletami są prosta konstrukcja i jeszcze łatwiejszy montaż. W naszej ofercie nie brakuje modnych rozwiązań idealnych na lato wyprodukowanych z trwałych materiałów. Poznaj nasze propozycje. Zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty i zapewnienia sobie doskonałego relaksu na ciepłe letnie dni.

Hamaki do ogrodu – relaks w cieniu drzew

W widocznej ofercie dostępne są dwa modele hamaków. Te klasyczne, z wiązaniami, stanowią opcję nieco tańszą, ale za to wymagającą pod kątem przestrzeni, ponieważ należy znaleźć dla nich odpowiednie miejsce. Wiszące łóżko, przywiązane z dwóch stron do pni drzew, stanie się idealnym pomysłem na wypoczynek w ogrodzie. Dla miłośników bardziej zaawansowanych rozwiązań przygotowaliśmy modele na specjalnych, stabilnym stelażu. Dzięki niemu można ustawić mebel w każdym dowolnie wybranym skrawku ogrodu!

Hamaki ogrodowe

Hamaki to dość popularne elementy wyposażenia niejednego ogrodu, tarasu lub balkonu, które jednocześnie kojarzą się i pozwalają cieszyć się chwilą błogiego lenistwa. Ten rodzaj wiszącego łóżka o dość prostej konstrukcji, niezmiennej od wielu lat, dzięki delikatnemu kołysaniu zapewnia optymalny relaks i wypoczynek po intensywnym dniu.

Hamaki – rodzaje i czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy ich wyborze

Obecnie na rynku mamy do czynienia z klasycznymi modelami z wiązaniami i nieco bardziej bezpiecznymi oraz stabilnymi hamakami ogrodowymi, wymagającymi większej przestrzeni, wyposażonymi w specjalny stelaż. Te pierwsze doskonale sprawdzą się nie tylko w niedużych ogrodach, ale także na tarasach lub balkonach mieszkań. Z kolei hamak ze stelażem do ogrodu idealnie wpisuje się w przestrzenie, które pozwalają na jego umieszczenie w dowolnej części ogrodu. Ten model nie wymaga ani drzew, ani belek, które stanowiłyby podparcie dla całej konstrukcji.

Niemniej jednak wybierając tego typu produkt, jak hamak ogrodowy powinniśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii takich jak:

  • - wytrzymałość i jakość materiałów zastosowanych do wykonania,
  • - konstrukcja tj. czy dany model przeznaczono do zawieszania na drzewach bądź innych elementach konstrukcyjnych, czy też wyposażono go w specjalny stelaż,
  • - prosty i intuicyjny montaż.

Dlaczego warto kupić hamak ogrodowy?

Hamaki ogrodowe to doskonały sposób na relaks i wypoczynek na świeżym powietrzu. Poprzez swoją konstrukcję, która zapewnia delikatne kołysanie, przyczyniają się do wyciszenia i uspokojenia oraz łagodzenia stresu i napięcia, co z kolei daje możliwość zapomnienia o trudach dnia codziennego. Gwarantują nie tylko chwile błogiego relaksu, ale także stanowią estetyczny element, przyjmujący różne formy i zdobiący przestrzeń, w której się znajduje, zwłaszcza że większość produktów idealnie komponuje się z architekturą ogrodową i roślinnością. Dodatkowo ze względu na dużą mnogość dostępnych produktów, nie powinniśmy mieć najmniejszych kłopotów, aby dopasować hamak ogrodowy do charakteru swojej posesji.

Hamak ze stelażem do ogrodu

Bardzo ciekawym produktami, zyskującymi z każdym rokiem na swojej popularności, są hamaki ze stelażem do ogrodu. Nic w tym dziwnego, ponieważ w ich przypadku nie są wymagane żadne podparcia w postaci np. drzew lub belek. Dzięki specjalnemu stelażowi możemy je umieścić w dowolnej części ogrodu, a co więcej mamy możliwość zabrania produktu ze sobą na wakacje. Tego typu hamaki charakteryzują się nie tylko stabilną konstrukcją, ale także wspomnianą mobilnością. Do ich montażu nie są wymagane narzędzia.

Aktywne filtry