Fotele

Fotele wypoczynkowe, bujane, klubowe, z podnóżkiem i designerskie Uszak

Skandynawskie Fotele Wypoczynkowe

W naszej kulturze fotel przez długi czas był postrzegany jako integralna część kompletu wypoczynkowego, który tradycyjnie składał się z kanapy (często rozkładanej) lub rogówki, dwóch foteli oraz dodatkowych pufów do siedzenia. Dzisiaj, inspirowani stylem skandynawskim coraz częściej zastępujemy klasyczny zestaw wypoczynkowy lekką sofą i fotelem wypoczynkowym z podnóżkiem, lub bez. Popularne skandynawskie fotele uszaki zrewolucjonizowały nasz stosunek do wypoczynku – tak w obrębie przestrzeni mieszkalnych, jak i użytkowych. Skandynawskie fotele wypoczynkowe coraz częściej możemy bowiem spotkać w poczekalniach klinik stomatologicznych, salonów piękności, a także w stylowych restauracjach i klimatycznych pubach. To meble powszechnie utożsamiane z wygodą i relaksem. W przestrzeniach mieszkalnych fotele uszaki można spotkać nie tylko w salonach, ale również sypialniach. Wzbogacone o podnóżek i lampkę do czytania stanowią nasze małe oazy spokoju, do których wracamy po ciężkim dniu pracy.

Gabinet? Biuro? Mieszkanie urządzone w stylu loftowym? Są takie miejsce, w których mimo całego swojego uroku fotele uszaki nie komponują się najlepiej. W tych miejscach doskonale sprawdzi się designerski fotel z wysokiej jakości stali chromowanej oraz eko-skóry najwyższej jakości. Nowoczesny design, zaskakująca forma i wygoda – designerski fotel to doskonała alternatywa dla gabinetów i przestrzeni biurowych, poczekalni, a także domów i mieszkań.

Designerski Fotel albo Fotel Uszak – koniecznie sprawdź, co przygotował dla Ciebie nasz Sklep Online

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom sklep online MartHome oferuje szeroki wybór foteli w różnych stylach, wzorach i kolorach. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują skandynawskie fotele wypoczynkowe, a więc popularne uszaki, ale nie brakuje tu również propozycji dla miłośników surowych, industrialnych form. Wszystkie oferowane przez nasz sklep fotele wyróżniają się wysoką jakością oraz komfortem użytkowania, jaki gwarantuje odpowiedni dobór materiałów, wysokiej klasy tekstylia oraz precyzja wykonania.

W stałym asortymencie posiadamy szeroki wybór foteli:

  • - tradycyjny uszak pikowany,
  • - tradycyjny uszak w komplecie z podnóżkiem,
  • - tradycyjny uszak z dodatkową poduszką,
  • - fotel uszak na płozach bujany,
  • - nowoczesny uszak na płozach bujany,
  • - designerski fotel gabinetowy na konstrukcji stalowej,
  • - tradycyjny fotel tapicerowany z oparciem.

Wszystkie fotele dostępne są w różnych wariantach, co pozwala na tworzenie własnych kompozycji, dzięki czemu fotele MartHome jeszcze lepiej wpisują się w indywidualne potrzeby i oczekiwania przyszłych użytkowników. W zależności od indywidualnych preferencji oraz możliwości przestrzennych do każdego oferowanego uszaka możesz dopasować podnóżek. Podnóżki oferujemy zarówno do foteli wypoczynkowych na nóżkach, jak i foteli na płozach.

Designerskie fotele na konstrukcjach stalowych oferujemy w co najmniej kilku wariantach różniących się grubością poduch na siedzisku i oparciu, jak również konstrukcją bazową. To pozwala na wybór rozwiązania adekwatnie do stylu każdego wnętrza. Niezależnie od wybranej konstrukcji każdy z oferowanych foteli designerskich charakteryzuje się niezwykłą wygodą, która idzie w parze z elegancką prezencją. Nasze fotele skórzane dodają przestrzeni klasy i podkreślają jej indywidualny charakter.

Sklep Online MartHome oferuje: fotel uszak, fotel wypoczynkowy, designerski fotel gabinetowy

Klientów poszukujących nietuzinkowych projektów i najwyższej jakości wykonania zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na fotele wypoczynkowe i gabinetowe.

Aktywne filtry