Szafki RTV

Szafki RTV i komody pod telewizor - drewniane, nowoczesne - sklep internetowy

Dostosowane szafki RTV

W większości salonów znajduje się telewizor. Jednak nikt nie stawia go na ziemi, ale na dostosowanej szafce. Warto postawić na funkcjonalne szafki RTV, które pozwolą nie tylko wyeksponować samo urządzenie, ale przy tym będą dodatkowo pełnić funkcję zbliżone do komody.

Dostosowana szafka pod telewizor

Dostępne są różnego typu szafki RTV. Posiadają dodatkowe półki, szuflady, szafki, które pozwalają na przechowywanie wielu drobiazgów, w tym także akcesoriów związanych z telewizorem. Można w nich łatwo zmieścić konsolę do gier, kino domowe czy płyty i kable. Dzięki temu nie będą na wierzchu i pozwolą na zachowanie większego porządku w okolicach urządzenia.

Stolik pod telewizor jest ciekawym rozwiązaniem, które pozwoli na ustawienie urządzenia na odpowiedniej wysokości. Warto jednak wybrać w miarę uniwersalny mebel. W przeciwieństwie do telewizora, szafki RTV wymieniamy stosunkowo rzadko.

Ważną kwestią jest także to, by mebel jak najlepiej pasował do całości wystroju salonu. Przykładowo drewniane wzory są dosyć uniwersalne. Taka szafka pod telewizor będzie dobrze komponować się z większością pomieszczeń. Za to szare i czarne meble najlepiej pasują do wnętrz w stylu loft, industrial lub nowoczesnych. A białe do aranżacji skandynawskich i minimalistycznych.

Pośród mebli znajdą Państwo elementy wyposażenia z każdej z dostępnych w naszej ofercie kolekcji. Proponujemy komody RTV pod telewizor z serii MEZO czy ROMA, czyli meble o klasycznych, prostych kształtach i uniwersalnych odcieniach, pasujących do każdego wnętrza. Dla miłośników nowoczesnych rozwiązań stworzyliśmy meble z kolekcji DAZY, SALLY, STELLA czy LOFT. Serie NODI, BILLY oraz DAVIS to natomiast meble zaprojektowane z myślą o wnętrzach industrialnych i minimalistycznych.

Lepiej wybrać szafki RTV stojące czy wiszące?

Obecnie dostępne szafki różnią się nie tylko kolorem czy elementami, ale też sposobem montażu. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy, które warto rozważyć.

Klasyczny stolik pod telewizor posiada nóżki, dzięki czemu jego przestawianie z miejsca na miejsce nie sprawia większego problemu. Poza tym posiada więcej półek i szuflad, ale nie daje łatwego dostępu do podłogi, więc sprzątanie jest trudniejsze.

Za to wisząca szafka pod telewizor jest lekka, pasuje idealnie do awangardowego stylu, daje swobodny dostęp do podłogi. Jednak podczas zmiany wyglądu pokoju, konieczne będzie jej demontowanie i montowanie w innym miejscu. Poza tym trzeba będzie też zająć się otworami, które pozostaną w ścianie.

Aktywne filtry