Lampy wiszące

W oferowanej przez nasz sklep szerokiej ofercie oświetlenia wewnętrznego polecamy ogromny wybór lamp sufitowych, które stanowią główne źródło światła w salonie, jadalni czy pokoju. Wybór lamp wiszących w ofercie naszego sklepu jest ogromny.

Lampy wiszące - łatwy montaż i ciekawe stylizacje

Lampa wisząca jest przeznaczona do montażu na suficie i może mieć różną długość, którą można regulować. Dzięki takiemu udogodnieniu możemy idealnie dopasować lampę wiszącą do każdej aranżacji i układu pomieszczenia.

Oferowane przez nas lampy wiszące mogą być wykonane w różnym stylu. W naszej ofercie znajdziecie państwo klasyczne, nieśmiertelnie modne żyrandole z kryształami lub kloszami ze szkła, ale także lampy stylizowane na art deco czy vintage.

Oprócz tego lampa wisząca może mieć klosz wykonany z papieru, który doskonale przepuszcza światło bądź lnu, który zapewnia wyjątkowy nastrój, dzięki temu, że delikatnie rozprasza światło. Dobrze dobrana lampa sufitowa może być ozdobą i ciekawym akcentem we wnętrzu.

Nowoczesne i energooszczędne lampy sufitowe wiszące

Zarówno lampy wiszące, jak i kinkiety boczne mogą być wyposażone w zintegrowane źródło światła. Lampa wisząca LED wykonana w nowoczesnej i energooszczędnej technologii może w znaczny sposób przyczynić się do oszczędności, bez wyrzeczeń i ograniczeń. Lampa wisząca może mieć jeden lub więcej punktów światła, co przekłada się na poziom oświetlenia wnętrza.

Aktywne filtry