Lampy druciane

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem każdego wnętrza. Do niezwykle ciekawych modeli należą lampy druciane. Cechują się designerskim wyglądem, wytrzymałością i łatwością do utrzymania w czystości.

Nowoczesne żyrandol druciane

Oferujemy modne lampy druciane w wielu atrakcyjnych odsłonach. To produkty oświetleniowe typu wiszącego lub sufitowego, które zostały wykonane z wysokogatunkowego, odpornego na uszkodzenia metalu lub połączenia metalu i drewna. Oświetlenie druciane może mieć jedno lub wiele źródeł światła. Lampy umieszczone są w nowoczesnych, metalowych abażurach o różnych geometrycznych kształtach. Podsufitki mogą być okrągłe, podłużne lub kwadratowe.

Lampy druciane — idealne do każdej aranżacji

Zarówno lampa wisząca, jak i sufitowa świetnie pasuje do industrialnej, loftowej, nowoczesnej i minimalistycznej aranżacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie oświetlenie druciane zainstalować w pomieszczeniu, urządzonym w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Lampa wisząca z metalu to wyróżniający się element dekoracji wnętrza. Jest stylowa, elegancka i unikatowa.

Modne lampy druciane to hit nie tylko loftowego stylu. Nasze produkty oświetleniowe są dowodem na to, że idealnie można je dopasować do różnych stylów wnętrzarskich.

Aktywne filtry