Lampy vintage

Lampa wisząca w stylu retro lub vintage, to marzenie każdego, kto ceni sobie prostotę i jakość wykonania. W naszej ofercie postawiliśmy na klasycznie wyglądające oświetlenie w postaci kinkietów i lamp wiszących, które z powodzeniem zastąpią rozbudowany żyrandol lub inne, analogiczne źródła światła.

Lampy w stylu vintage — co je wyróżnia?

Oferowane przez nas lampy retro wyróżniają się prostotą. Ich kształt jest najczęściej półokrągły i nawiązuje do rozwiązań, które w swoich domach mieli nasi rodzice i dziadkowie. Zastosowane w nich mlecznobiałe klosze skutecznie rozpraszają światło, dzięki czemu kojarzy się ono z elegancko urządzonym, przyjaznym i przytulnym wnętrzem. Wśród lamp sufitowych nie mogło zabraknąć oświetlenia LED, które — choć nie jest kojarzone ze stylem vintage — to jednak jest energooszczędne, a barwa emitowanego przezeń światła może być dopasowana do potrzeb użytkownika.

Lampy vintage retro wiszące — gdzie warto je zainstalować?

Lampy vintage można zamontować wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z klasycznym, industrialnym lub nawiązującym do pomieszczeń typu loft stylem aranżacji. Sprawdzą się one jako lampy stołowe m.in. w jadalni oraz kuchni. Minimalistyczny plafon nie przyciąga tak bardzo uwagi obserwatora, ale — wraz ze złoconym wykończeniem — tworzy prostą, ale za to piękną kompozycję dekoracyjną. Takie źródło światła sprawdzi się również w sypialni, gdzie harmonia i spokój są tak bardzo cenione. 

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Oferujemy lampy z wysokiej jakości szkłem. Jednocześnie zapewniamy szybką dostawę. Nasze stylowe lampy, które dodatkowo mogą być pokryte warstwą chromu, sprawdzą się niezależnie od tego, jaka żarówka zostanie w nich umieszczona.

Aktywne filtry