Szafki na obuwie

Szafka na obuwie do przedpokoju

Przedpokoje, korytarze mają różne wymiary – w niektórych zmieści się szafa wnękowa, gdzie bez problemu można przechowywać wszystkie buty i płaszcze jakie posiadamy. Natomiast w małych przedpokojach mamy już problem. Niestety, obuwie, które nie jest przechowywane w szafce na buty zaczyna się bardzo szybko niszczyć, przez co nie tylko nie prezentują się dobrze, ale również nie spełniają już swojej podstawowej funkcji. Dlatego warto zadbać o to, aby w przedpokoju znalazła się chociaż jedna szafka na buty.

Projektując swój przedpokój, bez względu na to, czy jest duży czy mały, należy pamiętać, aby w zagospodarowaniu uwzględnić miejsce na szafki na buty. I to na tyle dużej, aby zmieścić w niej chociaż sezonowe pary butów. Jaka szafka na buty będzie idealna do przedpokoju? W naszej ofercie można znaleźć modele zaprojektowane w stylu skandynawskim albo nowoczesnym, komody w bieli, połysku albo klasyczne drewniane. Szczególnie warte uwagi są tradycyjne komody z siedziskiem, wysokie oraz małe półki na buty.

W naszej ofercie można znaleźć kilka rodzajów szafek na buty, zaprojektowanych w taki sposób, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W podstawowej klasyfikacji znajdą Państwo tradycyjne szafki stojące, jak i szerokie komody, które pomieszczą mnóstwo par butów. Oprócz tego wyróżniamy szafki na buty:

  • z siedziskiem, które doskonale sprawdzą się w przypadku posiadania małych dzieci
  • z dodatkową dostawką, gdzie bez problemu można powiesić odzież wierzchnią
  • z dodatkową skrzynią do przechowywania – na przykład akcesoriów zimowych
  • z półkami z wysuwanymi półkami, mieszczących nawet po kilkadziesiąt par butów
  • z lustrem oraz wieszakami na płaszcze

Dostępne w naszym sklepie internetowym szafki na buty pomogą w utrzymaniu porządku i estetyki w każdym przedpokoju. Warto pamiętać, że pomieszczenie to jest wizytówką naszego domu lub mieszkania. W naszej ofercie szafki na buty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Różnią się od siebie wymiarami oraz funkcjonalnością, a także posiadają różnej wielkości półki bądź szuflady. Oferta obejmuje wielopoziomowe szafki na buty, jedno lub kilkudrzwiowe. Meble do przechowywania obuwia są dostępne także w wariancie z siedziskiem.

Szafa na buty

Szafa na buty jest w stanie pomieścić dużo obuwia, a jednocześnie umożliwia łatwy dostęp do każdej pary butów. Wielkość mebla zależy od twoich potrzeb. Stylowa szafa na buty zajmuje niewiele miejsca na podłodze, a przy tym dzięki wielkości umożliwia schowanie kilkunastu par butów. Nawet szafka na buty z wieloma przegrodami prezentuje się minimalistycznie.

Nowoczesne szafki na buty

Współczesne szafki pozwalają zaoszczędzić przestrzeń i przechować wiele par butów. Wieszak na buty to dobra opcja do wąskich przedpokojów. Z kolei rozsuwana szafka nie będzie ograniczała miejsca nawet podczas jej otwierania. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz zarówno białą szafkę na buty, która pasuje do wnętrz nowoczesnych czy w stylu skandynawskim, jak i ciemnobrązową szafkę na buty, dodającą wnętrzu ciepła. Polecamy również wiele innych  modnych kolorów.

Szafka na buty z siedziskiem

Na szczególną uwagę zasługuje szafka z siedziskiem tapicerowanym. Siedzisko do przedpokoju jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku. To wygodne i praktyczne rozwiązanie. Garderoba do przedpokoju z siedziskiem i szafką na obuwie to również miejsce, w którym uporządkujesz buty.

Jak duże są szafki na buty?

Można uznać, że są to meble o ogromnym potencjale. Szafki na buty ukryte za pełnymi frontami i pojemne szuflady pozwolą Ci zdobyć nieco dodatkowego miejsca. Pojemnik na buty pozwala że z łatwością uporządkujesz w nich buty całej rodziny i nie musisz martwić się o niechlujne obuwie rozrzucone w pobliżu drzwi. Ponadto znajdzie się też miejsce w ich wnętrzu na podręczne drobiazgi. Niektóre z modeli dodatkowo wyposażono w lustro, a nawet wieszaki do powieszenia okryć wierzchnich.

Aktywne filtry