Garderoby

Solidne i modne garderoby na wyciągnięcie ręki

Meble, w tym również garderoby w przedpokoju, powinny być spójne z wystrojem całego mieszkania albo domu, zatem jeżeli zdecydujesz się na styl skandynawski, polecamy Ci produkty w drewnianej, jasnej okleinie albo po prostu białe. W stylu glamour sprawdzą się idealnie modele ze szkłem lacobel, z lustrzanymi frontami wraz z połyskującym wykończeniem. Masywne, spore szafy w ciemnej kolorystyce z widocznym naturalnym rysunkiem drewna potrafią wzbogacić aranżacje w klasycznym stylu, modele z lustrem o pięknym kształcie wnoszą sporo nowoczesności. Polecamy szczególnie do przedpokoju projekty awangardowe z różnymi okleinami na frontach i lustrami ułożonymi w zaskakujące wzory, dzięki którym pomieszczenie nabiera więcej stylu.

Garderoba do przedpokoju zbudowana jest z płyt meblowych pokrytych laminatem lub okleiną, co ma wpływ na poprawę jej odporności na użytkowanie każdego dnia. Jest również piękną ozdobą. Nasze produkty wzmacniane są specjalnym tworzywem na obrzeżach, dzięki czemu odznaczają się odpowiednią wytrzymałością i pięknym wyglądem. Dostępne w naszej ofercie fronty są zróżnicowane, zaskakując eleganckim wykończeniem z lustrami, komfortowymi uchwytami wykonanymi z metalu albo drewna czy połyskującymi listewkami. Pomimo faktu, iż oferujemy stosunkowo tanie garderoby do przedpokoju, są one dokładnie wykonywane, dzięki czemu mogą Ci posłużyć przez wiele lat.

Komfortowa garderoba w przedpokoju - jak powinno prezentować się jej wnętrze

Jeśli wstawisz do przedpokoju jeden z oferowanych przez nasz sklep mebli, możesz dzięki temu rozwiązać sporo problemów - wbrew przekonaniu nie tylko z ubraniami wszystkich domowników. Niewielkie modele z drążkiem będą idealne do zawieszania kurtek i płaszczy. Przyczynią się do zmniejszenia chaosu panującego zaraz po wejściu do domu. Dodatkowe szuflady, które poruszają się w płynny sposób na prowadnicach kulkowych albo rolkowych to bardzo dobre miejsce na środki do czyszczenia obuwia, czapki oraz rękawiczki. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, lepszą opcją będzie szafa kilkuskrzydłowa o różnym kształcie półek, szuflad oraz drążków. Garderoba umieszczona w przedpokoju nierzadko spełnia funkcję schowka na różnorodne przedmioty. Jeżeli ma tak być również w Twoim przypadku, musisz się zastanowić, co będziesz w niej przechowywać, dobierając tym samym wymiary półek, liczbę szuflad oraz innych ważnych elementów. W czasie składania zamówienia na konkretny model możesz wybrać dodatkowe półki, kontenerki z szufladami czy nawet oświetlenie LED, dzięki czemu garderoba będzie łatwiejsza w użytkowaniu.

Jeżeli interesują Cię oryginalne, nowoczesne garderoby do przedpokoju, jesteś w odpowiednim miejscu. Nasz sklep internetowy przygotował szeroką ofertę tego typu mebli, w której na pewno znajdziesz coś do swojego wnętrza. Przejrzyj poszczególne propozycje i złóż zamówienie.

Garderoby do przedpokoju

Doskonale wiesz, że przedpokój jest wizytówką każdego domu. To w nim odwiedzający Cię goście mają okazję po raz pierwszy przyjrzeć się stylowi, w jakim zaaranżowałeś mieszkanie. Dlatego też zwróć szczególną uwagę na jakość i funkcjonalność mebli, które znajdą się w tym pomieszczeniu.

Postaw na nowoczesną garderobę oferowaną przez nasz sklep internetowy. Do wyboru masz wiele modeli różniących się tworzywem, którego użyto do produkcji, wielkością oraz kolorem. W skład danych wariantów wchodzą:

  • szafki na buty,
  • półki na różnego rodzaju akcesoria,
  • wieszaki na okrycia wierzchnie,
  • lustro,
  • wygodne siedzisko, z którego skorzystają domownicy i goście podczas zmiany obuwia.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego mebla, skontaktuj się z nami.

Aktywne filtry