Szafki RTV

Jednym z mebli, niezbędnych do wyposażenia salonu, jest szafka pod RTV. Taki sprzęt pozwala stabilnie ustawić telewizor. Konstrukcja mebla sprawia, że można dzięki niemu pochować zwoje kabli, co poprawia estetykę. Zobacz, jakie modele szafek pod telewizor możemy Ci zaoferować.

Szafka RTV — nowoczesne wzornictwo do minimalistycznego salonu

W ofercie MartHome są eleganckie, mające wyjątkowy design szafki RTV do salonu. Część z nich to modele dwukolorowe, w których naturalny dąb łączy się z antracytowymi elementami. Minimalistyczna konstrukcja zapewnia funkcjonalność, a także wizualną lekkość. W przypadku linii szafek Kama ozdobę stanowią fronty, pionowo ryflowane. Do kompletu można również dopasować komodę. Wyposażone w taki sprzęt pod kino domowe wnętrze będzie nowoczesne, a jednocześnie przytulne. Stabilna, umieszczona na okrągłych nogach konstrukcja to doskonałe rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo kącika multimedialnego.

Szafka pod telewizor – mebel bez nóżek

Miłośnikom jeszcze prostszych konstrukcji bez nóżek polecamy serię szafek pod TV Enzo. Dwie szuflady pozwolą na przechowanie pilotów, odtwarzacza czy innych drobnych sprzętów. Dwie szafki boczne dają też sporo miejsca na kolekcję filmów w postaci płyt DVD, dekodera czy kabli. Mając taki mebel, gdzie da się wszystko przechowywać, już nie musisz szukać wielu przedmiotów w różnych miejscach domu.

Szafka pod TV – mebel praktyczny i modny

Proponowany produkt meblarski może sprawdzić się jako świetne uzupełnienie reszty umeblowania. Ważne, aby wpasować szafkę w dotychczasową aranżację. Jeśli jest to minimalistyczny loft, mebel łączący drewno i elementy metalowe będzie idealny. A może marzysz, by stworzyć stonowany, nowoczesny kąt multimedialny? W tym przypadku wybierz meble pod telewizor o nieskomplikowanej bryle. Zobacz nasze nowoczesne szafki RTV i wybierz najlepszą do swojego salonu!

Aktywne filtry