DEKORACJE

Dekoracje oraz funkcjonalne akcesoria i dodatki do domu

Podstawą nowoczesnej aranżacji wnętrz wbrew pozorom są nie tylko meble, ale dekoracje oraz funkcjonalne akcesoria i dodatki do domu. To właśnie ulubione dekoracje pozwolą nam zamienić cztery ściany w przytulną i przyjemną przestrzeń, w której czujemy się jak w domu. Dodatki do wnętrz sprawiają, że salon, sypialnia czy kuchnia w naszym domu nabiera spersonalizowanego charakteru. To oczywiste, że akcesoria do domu będą miały w tej kwestii znacznie więcej do powiedzenia od mebli. Udane zaaranżowanie domu to nie tylko zachwycający styl, ale funkcjonalna przestrzeń. Dekoracje sprawią, że Twój dom nabierze prawdziwego czaru. Samo umeblowanie jest bowiem zaledwie kanwą wystroju – to dekoracje decydują o poziomie prestiżu, charakterze oraz końcowym wrażeniu. W tej kategorii umieściliśmy takie produkty jak: wazony, świece, lustra, obrazy, ramki na ścianę, zegary, latarnie i lampiony oraz wiele innych.

Wazon to wyjątkowa ozdoba każdego wnętrza. Odpowiednio dobrany jeszcze bardziej wydobędzie piękno świeżych kwiatów– tworząc spójną dekorację wnętrza, która wypełni zapachem wszystkie kąty Twojego mieszkania i sprawi, że będzie jeszcze milej, cieplej, domowo. Wazon być szklany, kryształowy, ceramiczny, w kształcie kieliszka lub kuli.

Latarnia lub lampion, to niezwykły i bardzo oryginalny pomysł, by efektownie nadać pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. To doskonały sposób na urozmaicenie, a wręcz zmianę wnętrza, co dodatkowo można zrobić niedużym nakładem sił, posiadając jednocześnie pewnością, że aranżacja będzie udana.

Świece natomiast budzą same pozytywne emocje. Nic dziwnego, towarzyszą zwykle wyjątkowym momentom: ich rozproszone, migoczące światło tworzy niepowtarzalny klimat, pozwala się zrelaksować, zapomnieć o stresie całego dnia, odpocząć.

Warto zwrócić uwagę na lustra dekoracyjne, które nadają przestrzeni niebywałego wdzięku. Lustro można z powodzeniem zastąpić obraz wiszący na ścianie.

Nie zapominajmy również o zegarach. Zegar to więcej niż tylko dodatek  Powód? W domu jest po prostu potrzebny: zdobi, podkreśla klimat, wskazuje czas. Dzięki nim nasze mieszkanie nabiera wyjątkowego stylu, a my stajemy się bardziej zorganizowani – spędzając przy tym wspaniałe chwile z rodziną i znajomymi.

Również ciekawą opcją na udekorowanie wnętrza są doniczki i osłonki. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki ich wybór.

Rozmaitość dekoracji jest gigantyczna. Wszystko tak w rzeczywistości zależy od naszych prywatnych preferencji, gustu i stylistyki jaka ma panować we wnętrzu.

Pokazano 1-36 z 484 pozycji
Pokazano 1-36 z 484 pozycji

Aktywne filtry